Son Dakika: Filenin Sultanları’nın FIVB Voleybol Milletler Ligi’nden elde ettiği gelir belli oldu! Dev rakam…

A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde şampiyonluğa ulaştı. Filenin Sultanları’nın dev tertipte elde ettiği gelir netlik kazandı. Filenin Sultanları turnuva boyunca kazandığı maçlar ve şampiyonlukla birlikte dikkat çeken bir sayısı kasasına koydu.

ÇILGIN GELİR

Filenin Sultanları kazandığı maçlardan çılgın bir gelir elde etti. A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi, turnuva boyunca elde ettiği 12 galibiyetten 114 bin dolarlık geliri kasasına koydu. A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi, turnuvadaki 3 yenilgide ise 13 bin 500 dolarlık gelir elde etti.

Çin’i devirip FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde şampiyon olaran Filenin Sultanları, 1 milyon dolarlık şampiyonluk gelirini de kasasına koydu. A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu toplamda 1 milyon 127 bin 500 dolarlık gelirle turnuvayı tamamladı.

FİLENİN SULTANLARI’NIN MİLLETLER LİGİ PERFORMANSI

A Ulusal Bayan Voleybol Grubu, Antalya’daki birinci hafta maçlarında Güney Kore, Sırbistan ve İtalya’yı mağlup etti. Filenin Sultanları, ABD karşısında parkeden mağlup ayrıldı ve 3 galibiyet ile 1 yenilgiyle birinci haftayı tamamladı.

A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi, Hong Kong’daki ikinci hafta uğraşlarında Hollanda, Kanada ve Dominik Cumhuriyeti pürüzüne takılmadı. Ay-Yıldızlılar, Polonya’ya 3-0’lık skorla mağlup oldu.

Filenin Sultanları, Bangkok’taki üçüncü hafta karşılaşmalarına Japonya yenilgisiyle başladı. A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi akabinde oynadığı Tayland, Brezilya ve Hırvatistan maçlarında rakiplerine set vermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir