Müze Gazhane’de yeni sezon başladı

Şehre yaydığı gücü, çok gayeli kullanım alanları, her kısma hitap eden etkinlikleriyle ömrün tam içinde, faal bir kamusal alan olarak hizmet veren Müze Gazhane, yeni döneme dopdolu bir aktiflik programıyla başladı. Birbirinden farklı üsluplardaki sanatkarları, müzikseverlerle buluşturan konserler ile çeşitli ilgi alanlarına ve maharetlere yönelik yetişkin atölyeleri İstanbulluları bekliyor. Deneyimin sohbetle buluştuğu söyleşiler, kahkahaların havada uçtuğu stand up şovları, tiyatro oyunları, şenlikler, performanslar ve çok daha fazlası dönem boyunca Müze Gazhane’de olacak.

“HAVA KARARINCA” KONSERLERİ BAŞLADI

Tarihin dokusunun mum ışığıyla aydınlandığı ikonik konser serisi Hava Kararınca, her çarşamba Müze Gazhane’de olacak. Geçtiğimiz sezon Büyük Konut Ablukada, Pentagram, Mercan Dede, Dilek Türkan üzere sevilen sanatkarları fiyatsız konserlerle dinleyicilerle buluşturan Hava Kararınca sahnesi, dönem boyunca sürpriz isimlerle devam edecek.

Gelecek program:

28 Eylül Çarşamba, 20.00 | Müjver

“Endüstrimantal” performanslar Müze Gazhane’de sanatseverlerle buluşacak. Farklı müzik cinslerinin her hafta farklı enstrümanlarla performe edileceği yeni fiyatsız konser serisi Endüstrimantal, müziğin ve mimarinin etkileyici ahengine konut sahipliği yapacak.

Gelecek program:

23 Eylül Cuma, 20.00 | Meriç Dönük

30 Eylül Cuma, 20.00 | Salih Korkut Peker

GÜLMEK YAKIŞIR

Mizah dünyasının sevilen isimleri, güldürürken düşündüren stand up performansları ile Müze Gazhane’ye geliyor. Geçtiğimiz dönem Lesli, TuzBiber Stand Up, Kaan Sezyum, Deniz Göktaş ve Yasemin Şefik üzere mizahın sevilen isimlerinin yer aldığı Gülmek Yakışır, yeni döneme Doğu Demirkol ile başladı.

Gelecek program:

2 Ekim Pazar, 18.00 | Mustafa Sağır

YERİN ALTINDA

Otopark alanının alternatif bir sahneye dönüştüğü Yerin Altında konser serisi, ekim ayı prestijiyle aktüel müzik sahnesinin beğenilen isimlerine konut sahipliği yapmaya devam edecek. Jakuzi, Korhan Futacı, Kamufle, Soft Analog üzere isimlerle geçtiğimiz dönemi kapatan Yerin Altında, çok yakında yeni takvimiyle fiyatsız olarak müzikseverlerin karşısında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir